9 відгуків
+380 (68) 421-81-36
+380 (68) 421-81-36
Інтернет-магазин "Сако"

Драже


Назва цукерок отримали за французьким словом dragée, що позначає дозування лікарського засобу у твердій формі. Ліки драже проводитися за допомогою послідовного нанесення активного лікарського речовини на мікрочастинки-основи, за допомогою сахарної глазурі або сиропу.
Сьогодні слово драже асоціюється з різноцветними дрібними цукерами округлої форми. Часто цукерки драже мають сахарну поверхню. У Вавілоні виготовлені перші цукерки, драже. Основою для древніх драже служать зерна злакових культур, із засахаренних зерен кмину, аніса або коріандру. На Русі виготовлені та корисні натуральні шоколадні приправи від ключних.
в виде галереив виде списка
Свое название конфеты драже получили благодаря французскому слову dragée, которое обозначает дозировку лекарственного средства в твердом виде. Лекарство драже производится при помощи послойного нанесения активного лекарственного вещества на микрочастицы-основы, при помощи сахарной глазури или сиропа. Сьогодні слово драже асоціюється з дрібними різнокольоровими цукерками округлої форми. Часто цукерки драже мають цукровий поверхню. У Вавилоні виготовлялися перші цукерки, драже. Основою для древніх драже служили зерна злакових культур, з зацукрованих зерен кмину, анісу або коріандру. На Русі виготовляли корисні і натуральні цукерки-драже з журавлини.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner